Prawo rodzinne to wiodąca specjalizacja naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie związane z nim spory są niezwykle emocjonujące, co dodatkowo zaostrza konflikt. Właśnie dlatego chcemy, aby każdy z naszych klientów mógł w nas znaleźć nie tylko prawników, ale przede wszystkim również profesjonalne wsparcie i odpowiedź na wszystkie swoje pytania, wątpliwości oraz rozterki.

Przeprowadzimy ustalenie ojcostwa

O ile kobiety zwykle nie mają problemu z ustaleniem swojego macierzyństwa, o tyle panowie już tak. Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacjami, w których albo jeden albo obydwoje z rodziców chcą mieć pewność, co do biologicznego rodzicielstwa swojego potomstwa – szczególnie jeśli chodzi o ewentualne alimenty.

Znamy wszystkie regulacje prawne dotyczące schematu procesu o ustalenie biologicznego ojcostwa. Pomożemy we wszczęciu stosownego postępowania, a następne postaramy się, aby Sąd wydał odpowiedni wyrok, który zobowiąże obydwie strony sporu do przeprowadzenia badań.

Szybkie rozwody

Nasi prawnicy to specjaliści w każdej dziedzinie, dlatego bardzo dokładnie analizują sytuację rodzinną, zanim - w imieniu mocodawców - wystąpią do sądu w celu rozwiązania małżeństwa. Przed tym, na stosownych spotkaniach ustalą wszystkie szczegóły dotyczące dotychczasowego pożycia i zgromadzą argumenty przemawiające na korzyść strony.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się także inne zagadnienia obejmujące szeroko rozumiane sprawy rodzinne:

  • pomoc w uzyskaniu alimentów na małżonka lub dziecko
  • reprezentowanie klientów w kwestii kontaktów z dzieckiem
  • uczestnictwo w ustalaniu stałego miejsca pobytu dziecka
  • podział majątku po rozwodzie
  • kompleksowe wsparcie i reprezentacja strony w sprawie o prawne przysposobienie dziecka.

Jeśli również Państwo:

  • są w trakcie rozwodu lub separacji
  • toczą spór o ograniczenie praw rodzicielskich lub uregulowanie kontaktów
  • albo starają się o otrzymanie należnych świadczeń alimentacyjnych

to zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią, a z całą pewnością wspólnymi siłami uda nam się doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału.


POWRÓT