Sprawy rozwodowe Gdansk

Niestety, wiele małżeństw, z różnych powodów, kończy się rozwodem. W dodatku jest to coraz częściej spotykane zjawisko. Sprawy rozwodowe bywają niezwykle emocjonujące. Stanowią duże obciążenie psychiczne dla obu stron, zwłaszcza w przypadku, kiedy jedna z nich stara się udowodnić, że za rozpad małżeństwa odpowiada tylko jeden z małżonków. Z tego względu tak duże znaczenie ma znalezienie prawnika, którego specjalnością są właśnie rozwody.

Gdańsk to miasto, w którym działa nasza kancelaria. Prawo rozwodowe to jedna z naszych wiodących specjalizacji. Od lat zajmujemy się rzetelną i fachową pomocą prawną w sprawach o rozwód – zarówno bez orzekania o winie, jak i z orzeczeniem o winie. Zawsze działamy na korzyść strony tak, aby doprowadzić sprawę do końca z jak najbardziej satysfakcjonującym dla niej rezultatem.

Kancelaria rozwody Gdańsk

Profesjonalne doradztwo prawne w przypadku spraw rozwodowych jest nieocenione i to nie tylko na sali sądowej, ale i poza nią. Dlatego też nasi adwokaci, którzy prowadzą rozwody w Gdańsku, zapewniają klientom kompleksowe i merytoryczne wsparcie na każdym etapie. Stanowią oni najlepsze oparcie w trakcie przygotowania do rozprawy, jak i w samym procesie.

Nasi adwokaci od rozwodów z Gdańska oferują także profesjonalne doradztwo także zanim sprawa trafi przed sąd. Udzielają porad dotyczących zarówno rozwodów cywilnych, jak i kościelnych. Co więcej, przed samym rozwodem, mogą pomóc także w ustanowieniu separacji. Gdzie prowadzimy sprawy rozwodowe? Gdańsk i okolice to obszar, w którym obsługujemy klientów osobiście. Można także kontaktować się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną poprzez zamieszczony na stronie formularz.

Sprawy z zakresu prawa rozwodowego bardzo często okazują się być trudne i skomplikowane. W wielu przypadkach strony nie są w stanie dojść do porozumienia. W szczególności, kiedy w grę wchodzą kwestie dotyczące podziału majątku czy też ustalenie miejsca pobytu dzieci. Nasza kancelaria prowadzi rozwody w Gdańsku już od wielu lat, dzięki czemu wiemy jak poprowadzić tego typu sprawy w sposób jak najbardziej komfortowy dla strony. Mamy świadomość tego, ile emocji niesie za sobą rozpad małżeństwa i zawsze bierzemy to pod uwagę.

Adwokaci Gdańsk rozwody

W każdej sprawie adwokaci z naszej kancelarii w Gdańsku zapewniają przyjazną atmosferę oraz pełne zaangażowanie. Oczywiste jest również to, że gwarantują wszystkim klientom zachowanie tajemnicy adwokackiej. Są oni gotowi reprezentować klientów zarówno w sprawach rozwodowych, jak i o separację czy w związanych z nimi sprawach rodzinnych takich jak te o podział majątku wspólnego po rozwodzie, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów z dzieckiem czy o ustanowienie alimentów.

Nasi adwokaci od rozwodów z Gdańska zajmują się tego typu sprawami kompleksowo. W zakres ich kompetencji wchodzi:

 • prowadzenie spraw o separację
 • pełne poradnictwo prawne w zakresie separacji, a w tym pomoc dotycząca wniesienia pozwu
 • prowadzenie spraw rozwodowych bez orzekania o winie współmałżonka
 • prowadzenie spraw rozwodowych z orzekaniem o winie współmałżonka
 • porady prawne w zakresie prawa kanonicznego i uzyskania rozwodu kościelnego
 • prowadzenie spraw o alimenty na dzieci
 • prowadzenie spraw o alimenty na małżonka
 • kompleksowe poradnictwo w zakresie spraw o ustalenie kontaktów z dziećmi
 • reprezentacja strony w sprawach o ustalenie kontaktów z dzieckiem
 • udzielanie porad prawnych i prowadzenie spraw w zakresie podziału majątku po rozwodzie
 • prowadzenie spraw o podział majątku wspólnego po rozwodzie
 • uczestnictwo w ustalaniu stałego miejsca pobytu dziecka

Jeśli rozważają Państwo wnieść pozew o separację czy też wystąpić do sądu w celu rozwiązania małżeństwa, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią. Od lat prowadzimy rozwody w Gdańsku i okolicach. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania, a także rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Z całą pewnością wspólnymi siłami uda nam się doprowadzić nawet najbardziej skomplikowaną sprawę do szczęśliwego finału.

Rozwód Gdańsk

Nasza kancelaria jest w stanie udzielić Państwu pomocy w każdej dogodnej dla Was formie. W sprawach rozwodowych posiadamy blisko 15 lat doświadczenia, dlatego też doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że związane z nimi spory bywają najczęściej niezwykle emocjonujące. To może prowadzić nie tylko do dodatkowego zaostrzenia konfliktu, ale również problemów natury psychologicznej. Z tego względu chcemy, aby każdy z naszych klientów mógł w nas znaleźć nie tylko pomoc prawną, ale też oparcie.

Każda kolejna sprawa jest inna. Ponieważ prowadziliśmy ich już wiele, wiemy jak rozwiązywać najróżniejsze problemy. Nasze doświadczenie przekłada się na zaskakującą skuteczność. Oczywiście do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Zwracamy uwagę na to, aby korzystać ze środków dostosowanych do konkretnej sytuacji. W ten sposób udaje nam się prowadzić czynności związane z rozwodem w taki sposób, aby jego przebieg jak najmniej angażował naszych mocodawców i był dla nich jak najmniejszym obciążeniem.

Dla naszych adwokatów z Gdańska sprawy rozwodowe to codzienność. Z tego względu są oni w stanie zgromadzić najróżniejsze argumenty przemawiające na korzyść strony. Zawsze podchodzą oni do tematu kompleksowo. Przede wszystkim bardzo dokładnie analizują sytuację rodzinną. Na spotkaniach ustalają wszystkie szczegóły dotyczące małżeństwa, w tym dotychczasowego pożycia. Mając pełen obraz sytuacji, występują do sądu w imieniu mocodawcy w celu jego rozwiązania. Taki schemat działania pozwala zakończyć sprawę przy zachowaniu pełnego komfortu psychicznego klienta.

Prawnik od rozwodów Gdańsk

Mimo usilnych prób, niektórych małżeństw nie da się uratować. W takim przypadku warto zadbać o to, aby zakończyć je podczas pierwszych rozpraw, unikając zbędnych sytuacji stresowych. Do tego bez wątpienia należy mieć właściwego adwokata. Jaki powinien być prawnik od rozwodów? Gdańsk to miasto, w którym większość osób żyje w ciągłym pędzie. Z tego względu liczy się dla nich dyspozycyjność oraz zaangażowanie.

Adwokaci z naszej kancelarii prowadzący sprawy rozwodowe w Gdańsku są dla Państwa dostępni zawsze wtedy, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Zdarza się nawet, że pracują w weekendy tak, aby zapewnić swoim klientom najlepsze możliwe wsparcie. Spotkania można umawiać z nimi w siedzibie naszej kancelarii lub w innym dogodnym dla Państwa miejscu.


POWRÓT

Rozwód Gdańsk

Kancelaria Mindykowski udziela porad prawnych, a do tego oferuje kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach procesów sądowych, jakimi są sprawy rozwodowe. Gdańsk to miasto, w jakim mieści się nasza siedziba. Tu najczęściej obsługujemy klientów. Niemniej jednak, z usług naszych adwokatów można korzystać również w okolicach.

Rozwód Gdynia

Każdy działający dla nas adwokat dokładnie zna prawo rozwodowe. Gdańsk to miasto, w którym w ostatnich latach miało okazje przekonać się o tym już wielu klientów, którzy postanowili powierzyć swoje sprawy w nasze ręce. Naszymi klientami często zostają także osoby mieszkające w Gdyni. Wszystko za sprawą tego, że zawsze dbamy o interesy naszych mocodawców z należytą starannością, doprowadzając ich sprawy do szczęśliwego finału.

Rozwód Sopot

Rozwody co do zasady budzą dyskusyjne spory – zwłaszcza w zakresie podziału majątku, a także opieki nad dziećmi. Każdy adwokat z naszej kancelarii zna prawo rozwodowe od podszewki. Sopot to kolejne miasto, w którym mamy wielu klientów. Z naszą pomocą rozwiązują oni swoje sprawy w sposób jak najmniej dla nich obciążający. Wielu z nich przekonało się już, że część kwestii związanych z rozwodem da się rozwiązać polubownie, w drodze negocjacji.

Rozwód Trójmiasto

Nasza kancelaria mieści się w Gdańsku przy ul. Uphagena 17/2, ale działamy w całym Trójmieście i okolicach. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa rozwodowego i rodzinnego również w Gdyni i Sopocie. Pomagamy w składaniu pozwów rozwodowych, ustalaniu wysokości świadczeń alimentacyjnych czy też ustalenia sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi. Dzięki profesjonalnej obsłudze prawnej w zakresie przygotowania samego pozwu, jak i poprowadzenia sprawy, rozwód nie musi wiązać się tylko i wyłącznie z negatywnymi emocjami.