Nasza kancelaria specjalizuje się prawie spadkowym w Gdańsku oferując Państwu pomoc w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych spraw. Szeroko rozumiane prawo spadkowe to złożona dziedzina, na którą składają się liczne zagadnienia. Warto co nieco o nich wiedzieć, ponieważ pozwoli to uniknąć nieporozumień w rodzinie, które są bardzo częstą konsekwencją dziedziczenia spadku oraz przyjmowania darowizn.

Nasza kancelaria posiada w swojej ofercie liczne usługi związane między innymi:

  • kompleksowe wsparcie oraz doradztwo w zakresie bezpiecznego i zgodnego z obowiązującym prawem zabezpieczenia rodzin lub innych osób, które mają dziedziczyć spadek bądź odebrać darowiznę
  • reprezentowanie przed sądem mocodawców w sprawach dotyczących stwierdzenia nabycia spadku, podziału spadku, należnego zachowku, stwierdzenia nieważności testamentu, uznania spadkobiercy za niegodnego jego otrzymania lub wyłączenia małżonka od prawa dziedziczenia.

Prowadzimy także przed sądowne przygotowanie do rozprawy. Każdy adwokat z naszej kancelarii zajmujący się prawem spadkowym w Gdańsku, podchodzi do tego kompleksowo. Radzimy naszym klientom jak powinni się zachować, oraz staramy się dokładać wszelkich starań, aby spory rodzinne były załatwiane polubownie, co pozwoli to uniknąć pogorszenia relacji w przyszłości.


POWRÓT

Prawo spadkowe Gdańsk

Często zdarzają się sytuacje, w których spadkobierca zamiast majątku dziedziczy pokaźny, niemożliwy do spłaty dług. W takich sytuacjach również zalecamy kontakt z naszą kancelarią - najlepiej najszybciej jak to tylko możliwe. Być może nie będzie jeszcze za późno, aby w porę zrzec się spadku unikając przykrych konsekwencji finansowych. W Gdańsku prowadziliśmy już wiele tego typu spraw z zakresu prawa spadkowego, dlatego też wiemy, jak postępować, by zakończyły się szczęśliwie.

Adwokat prawo spadkowe Gdynia

Postępowanie spadkowe w większości przypadków wymaga pomocy prawnej. Nasi adwokaci już od wielu lat udzielają porad dotyczących prawa spadkowego, a także udzielają konsultacji i zajmują się reprezentowaniem klientów na sali sądowej. Z największą starannością dbamy o interesy klientów, oszczędzając im nerwów i negatywnych emocji.

Adwokat ds. spadkowych Sopot

Każdy adwokat specjalizujący się w prawie pracy, który pracuje w naszej kancelarii w Gdańsku, jest w stanie pomóc nawet w najbardziej skomplikowanej sytuacji. Gwarantujemy, że do wszystkich spraw podchodzimy w sposób indywidualny. Jesteśmy specjalistami, którzy na bieżąco monitorują wszelkie zmiany w dziedzinie prawa spadkowego - dzięki temu nie zaskoczy nas żaden kruczek prawny, który mógłby być przyczyną jakichkolwiek, dalszych konfliktów.

Prawnik spadki Trójmiasto

W Gdańsku, a także pozostałych częściach Trójmiasta, prowadziliśmy już wiele spraw z zakresu prawa spadkowego, które zakończyły się sukcesem. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy sądowym podziale spadku czy zrzeczeniu się dziedziczenia, zapraszamy do współpracy. Zalecamy, aby najpierw skontaktować się z naszą kancelarią i wstępnie omówić swój problem. Można to zrobić osobiście, telefonicznie lub inną drogą - na przykład mailowo. Eksperci przeanalizują sytuację i zaproponują najlepszy sposób na jej rozwiązanie.