Witamy Państwa na stronach naszej kancelarii. Naszą misją jako firmy prawniczej jest, przede wszystkim, dbanie o dobro i interes naszego klienta, dlatego też prócz najwyższej rękojmi jakości naszych usług, bierzemy czynny udział w prowadzonych przez nas sprawach oraz staramy się zapewnić Państwu przyjazny sposób obsługi. Z ogromną pasją podchodzimy do powierzonych nam przez klientów zadań.
Naszych prawników wyróżnia nieszablonowe i indywidulane podjeście do każdego klienta, dzięki czemu doceniają komfort obsługi i do nas wracają. Staramy się optymalnie dostosować się do potrzeb każdego klienta, aby zapewnić mu maksymalnie skuteczną ochronę prawną.
Działając na rynku jako firma prawnicza, stanowimy kompetentny i skuteczny zespół radców prawnych, zapewniając wszechstronne usługi prawne, skierowane zarówno do osób fizycznych jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw, instytucji samorządowych, fundacji i stowarzyszeń.
Gwarancja wysokiego poziomu naszych kwalifikacji i przygotowania zawodowego związana jest z dużym doświadczeniem, które zdobyliśmy w ciągu kilkunastu lat praktyki w branży prawniczej, reprezentujac powierzone przez naszych klientów sprawy przed sądami, organami administracji państwowej i samorządowej, urzędami, komornikami, jak również w postępowaniu przedsądowym, negocjacjach i na wszystkich etapach bieżącej działalności, w tym szeroko rozumianych inwestycji i projektów.Towarzyszymy i jesteśmy z Państwem wszędzie tam, gdzie Państwa interes potrzebuje ochrony prawnej.
Nasi Klienci mogą liczyć na stały i pewny kontakt z nami – skutecznie pomagamy w podejmowaniu szeregu istotnych decyzji w życiu prywatnym i zawodowym. Zaufanie jakim nas obdarzają klienci oraz zadowolenie ze sposobu prowadzenia przez nas spraw powoduje, że z pasją i jeszcze większym zaangażowaniem podchodzimy do wykonywanej przez nas pracy.
Na przestrzeni kilkunastu lat praktyki w różnych dyscyplinach – nie tylko prawa – ale także funkcjonowania i mechanizmów szeroko pojętego obrotu gospodarczego, aktywność naszej firmy zaczęła znacząco wykraczać poza działaność prawniczą oraz reprezentację Klientów przed sądami i organami. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, jakie przynosi rozwój nowych technologii tak, aby jak najlepiej zapezpieczyć interesy naszych klientów. Równocześnie, wprowadzane przez nas rozwiązania minimalizują ryzyka prowadzonej działalności, służą ochronie interesu klienta, przy jednoczesnym zachowaniu realiów rynku.
Miło nam podkreślić, iż zdobyta wiedza oraz znajomość konkretnych dziedzin prawa, jak również uznanie wśród klientów, jakim dotąd cieszy się nasza działalność, znalazła przełożenie na możliwość przekazywania naszej wiedzy i dzielenia się doświadczeniem poprzez prowadzenie szkoleń dla szeregu instytucji publicznych jak również wykładów na wyższych uczelniach w Trójmieście.
Zawód radcy prawnego jako zawód zaufania publicznego, nakłada na nas powinność szczególnej straranności oraz zaangażowania, a także rodzi po naszej stronie powinność świadczenia pomocy pro publico bono, którą niezmiennie promujemy, a która przynosi nam dużą radość i spełnienie w życiu osobistym.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, naszymi specjalizacjami, a także z informacjami o nas, które przybliżą Państwu nasze sylwetki.


POWRÓT