Prawo lokalowe i spółdzielcze

Obsługa prawna Kancelarii zapewnia pomoc prawną w następującym zakresie:

  • prawa spółdzielczego,
  • obsługi wspólnot mieszkaniowych oraz administratorów wspólnot,
  • reprezentuje Klientów w sprawach związanych z prawem lokalowym, a obejmujących sprawy o eksmisję, wstąpienie w stosunek najmu, sprawy o zapłatę czynszu, o zameldowanie i wymeldowanie,
  • wsparcie Klientów na zgromadzeniach właścicieli lokali, na walnych zgromadzeniach członków spółdzielni,
  • doradztwa przy zakupie i sprzedaży nieruchomości,
  • opiniowania umów z deweloperami.

Radca prawny do spraw mieszkaniowych

W dobie prężnie rozwijającej się gospodarki mieszkaniowej, porady prawne związane z prawem lokalowym, są coraz bardziej cenione zarówno przez inwestorów, jak i deweloperów. Adwokat specjalizujący się w prawie lokalowym zajmuje się zarówno kwestią nabywania, jak i najmu mieszkań czy lokali. Prawnik od spraw mieszkaniowych z Gdańska świadczy usługi, które dotyczą zarówno prawa spółdzielczego, jak i mieszkaniowego. Wspiera zarówno inwertorów prywatnych, jak i firmy w zakresie zakupu oraz sprzedaży nieruchomości. Pomoc prawnika od spraw mieszkaniowych jest nieoceniona w przypadku sporów współwłaścicieli czy niedotrzymania warunków umów.

Prawo lokalowe i spółdzielcze – Gdańsk

Jeśli planujesz zakup nieruchomości lub jej wynajem, przed podpisaniem umowy warto, abyś skorzystał z porad prawno-mieszkaniowych. Radca prawny od spraw mieszkaniowych przeanalizuje zawieraną umowę i sprawdzi, czy jej zapisy są bezpieczne dla obu stron postępowania. Będzie służył także pomocą związaną z prawem lokalowym i spółdzielczym w Gdańsku. Jest to nieoceniona pomoc zarówno dla spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych i ich administratorów, jak i dla osób prywatnych, które potrzebują reprezentacji w kontaktach ze spółdzielniami i wspólnotami.

Współpraca z adwokatem od prawa lokalowego i spółdzielczego z Gdańska to duża pewność, ze wszystkie kwestie związane z nabyciem, zbyciem lub najmem nieruchomości prowadzone są w zgodzie z obowiązującymi przepisami.


POWRÓT