Prawo spadkowe jest niezwykle skomplikowane, dlatego też osoby z Gdyni i innych części Trójmiasta, które stoją przed koniecznością podziału spadku, podważenia wydziedziczenia czy też unieważnienia testamentu, powinny skorzystać z pomocy naszego radcy prawnego – Michała Mindykowskiego, który posiada w tym zakresie już prawie 15 lat doświadczenia. Jego zaangażowanie sprawia, że wszelkie spory są rozwiązywane w sposób szybki i jak najmniej obciążający psychicznie.

Adwokat, który dobrze zna prawo spadkowe i jest na miejscu w Gdyni, wie jakich używać argumentów, aby sprawa zakończyła się sukcesem, a do tego zawsze służy pomocą. Osoby, które zdecydują się na współpracę z mecenasem Mindykowskim mogą liczyć na jego pełną dyspozycyjność i profesjonalne poprowadzenie sprawy przed sądem aż do uzyskania wyroku.


POWRÓT

Prawo spadkowe Gdańsk

W naszej kancelarii pracuje adwokat, który specjalizuje się w prawie spadkowym, dzięki czemu przeprowadził już w Gdańsku, Gdyni i Sopocie wiele spraw związanych ze stwierdzeniem nabycia spadku, jego podziałem, zachowkiem czy wydziedziczeniem. Z jego pomocą mogą Państwo liczyć na to, że Wasz problem będzie rozwiązany z korzyścią dla strony.

Adwokat Gdynia

Jako jeden z najbardziej cenionych adwokatów w Gdyni, Michał Mindykowski cieszy się ogromnym zaufaniem mieszkańców Trójmiasta. Nasza kancelaria mieści się w Gdańsku, natomiast jeśli istnieje taka konieczność, nasi prawnicy są w stanie spotkać się z Państwem, aby omówić szczegóły sprawy spadkowej także w innym miejscu. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz drogą elektroniczną.

Prawo spadkowe Sopot

Będąc spadkobiercą należy dokonać wielu formalności. Te bywają problematyczne – zwłaszcza, jeśli osoba zmarła miała długi albo jeśli spadkobierców jest więcej i nie zgadzają się one na dobrowolny podział spadku. Michał Mindykowski ze względu na swoje doświadczenie nawet w najtrudniejszych sprawach jest szanowanym adwokatem również w Sopocie.

Prawnicy ds. spadków Trójmiasto

Potrzebując specjalisty od prawa spadkowego w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie, wiele osób decyduje się na współpracę z naszą kancelarią. To tylko potwierdza, jak dużym zaufaniem mieszkańcy Trójmiasta, mający problemy natury prawnej w kwestiach spadkowych i nie tylko, darzą naszego radcę prawnego. Michał Mindykowski już od blisko 15 lat wspiera swoich klientów w sprawach o zachowek, a także nabycie, podział i odrzucenie spadku.