Kancelaria w myśl polityki firmowej świadczy szeroko pojęte porady prawne dla klientów prywatnych oraz biznesowych. W ich skład wchodzi między innymi:

  • przygotowanie stosownych pism procesowych - niezależnie od tego, czy będzie ono kierowane na drogę cywilną, czy gospodarczą
  • sporządzenie wniosków, zażaleń, oraz odwołań do organów administracji publicznej
  • opiniowanie i analizowanie wszelkich umów, kontraktów, oraz innych dokumentów, których zapisy są dla Państwa niejasne.

Cena usług

Konsultacje wyceniamy na podstawie złożoności zapytania. Nasi eksperci to dobrze wyszkoleni prawnicy, którzy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi będą w stanie przeprowadzić poradę. Na ostateczny koszt wpływu nigdy nie ma przeznaczony na konsultację czas. Spotkanie potrwa tak długo, aż nie uzyskają Państwo wyczerpującej, rzetelnej i odpowiedniej dla siebie pod względem zakresu odpowiedzi na pytanie.

Umowy zawsze warto sprawdzać

Często spotykamy się z sytuacją, w której nasi Klienci jeszcze przed przeczytaniem umowy składają na niej swój podpis. To duży błąd, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy w zapisach nie znajdują się niejasne kruczki prawne mogące być przyczyną późniejszych problemów. Niektóre punkty umowy mogą być dla Państwa niejasne. Właśnie dlatego w celu ich wytłumaczenia zalecamy, aby każdorazowo dokładnie analizować umowy.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów

Nasze usługi kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Jeśli to Państwo muszą wyjść z inicjatywą kontraktu lub umowy to nasi eksperci bardzo chętnie udzielą Państwu fachowej porady dotyczącej informacji, jakie muszą się w niej znaleźć. Jeżeli mimo wszystko nie będą Państwo w stanie samodzielnie sporządzić dokumentu to wystarczy skorzystać z naszej kolejnej usługi - stworzymy umowę za Was, mając na uwadze przedłożone nam wytyczne. Dodatkowo gwarantujemy, że będziemy działać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, co uchroni Państwa, jak i drugą stronę przed późniejszymi, niewłaściwymi konsekwencjami.


POWRÓT