Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców i firm. W poczet asortymentu tych działań wchodzą:

  • analizowanie i opiniowanie umów
  • sporządzanie umów, kontraktów i innej dokumentacji firmowej
  • dochodzenie roszczeń z tytuły zapłaty za wykonaną usługę, niewykonanie dzieła, nieprzestrzeganie zapisów umów, oraz ewentualnych odszkodowań
  • przeprowadzanie ekspertyz z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego
  • reprezentowanie klientów przed sądem
  • uczestnictwo w sporach pomiędzy partnerami biznesowymi

Obsługa firm to również wsparcie

Nasi pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie wszystkie zagadnienia związane z prawnym aspektem działalności firmy są jasne dla przedsiębiorców. Na bieżąco więc służymy fachowym doradztwem, dzięki czemu każdy z naszych klientów uzyska odpowiedź na swoje pytania, potrzeby oraz ewentualne wątpliwości.

Nasza kancelaria to nie tylko obsługa prawna

Świadczymy także szeroko pojęte usługi z zakresu wsparcia. Jeśli nie rozumieją Państwo jakichkolwiek umów przedłożonych przez potencjalnych kontrahentów to warto je przeanalizować wspólnie z nami. Dzięki obszernej znajomości prawa natychmiast będziemy w stanie znaleźć wszystkie niedociągnięcia, a to pozwoli się Państwu uchronić przed problemami będącymi ich naturalnym następstwem.

Jesteśmy rzetelną, nowoczesną firmą

Wciąż szukamy sposobów na to, aby każdy mógł nawiązać z nami współpracę. Wobec tego stworzyliśmy profesjonalną stronę internetową, poprzez którą mogą Państwo złożyć zapytanie i otrzymać wstępny kosztorys usług oraz plan działania przy nawiązaniu współpracy. Istniejemy na rynku wiele lat, dzięki czemu wiemy w jaki sposób na bieżąco monitorować rosnące i zmieniające się potrzeby naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony oraz innymi usługami jakie świadczymy. Nasze zaangażowanie jest dla Państwa pewnikiem bezpieczeństwa i profesjonalnie przeprowadzonej sprawy - niezależnie od tego, czy dotyczy sporządzenia umów, czy reprezentacji firmy przed sądem.


POWRÓT