Kilka słów o naszej firmie

Witamy Państwa na stronach naszej kancelarii.

Naszą misją jako firmy prawniczej jest, przede wszystkim, dbanie o dobro i interes naszego klienta, dlatego też prócz najwyższej rękojmi jakości naszych usług, bierzemy czynny udział w prowadzonych przez nas sprawach oraz staramy się zapewnić Państwu przyjazny sposób obsługi.

czytaj więcej
Naszych prawników wyróżnia nieszablonowe i indywidulane podjeście do każdego klienta, dzięki czemu doceniają komfort obsługi i do nas wracają. Staramy się optymalnie dostosować się do potrzeb każdego klienta, aby zapewnić mu maksymalnie skuteczną ochronę prawną.

Nasz zespół

Ponieważ naszym priorytetem jest stworzenie firmy prawniczej, która zapewni swoim Klientom pełną obsługę i ochronę prawną w każdej sytuacji zawodowej czy życiowej, do naszego zespołu zaliczamy wyłącznie prawników od lat działających w zawodzie radcy prawnego w ramach wcześniejszych indywidualnych praktyk, którzy zdobyli swoje umiejętności i doświadczenie w renomowanych kancelariach oraz instytucjach publicznych Trójmiasta.

czytaj więcej

MICHAŁ MINDYKOWSKI

Od ponad dekady w zawodzie prawnika, radca prawny i wykładowca prawa, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Aplikację radcowską ukończył w 2007 r. i od tego momentu prowadzi indywidualną kancelarię radcy prawnego zajmującą się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw, jednostek samorządowych, fundacji, stowarzyszeń oraz klientów indywidualnych.

cały zespół kancelarii

Nasi klienci

Do grona Klientów kancelarii należą małe i średnie przedsiębiorstwa, fundacje, stowarzyszenia, szkoły, kluby sportowe, wspólnoty mieszkaniowe oraz instytucje administracji samorządowej. Nasi klienci działają w branżach nieruchomości i budownictwa, informatycznej, medycznej, usługowej, oświatowej, energetycznej, elektronicznej, producenckiej oraz sportowej.
Pełną listę naszych Klientów oraz otrzymane od nich referencje przedstawiamy wyłącznie naszym przyszłym i potencjalnym Klientom na ich prośbę. Z uwagi na ochronę danych osobowych referencje od Klientów indywidualnych przedstawiamy tylko i wyłącznie podczas zawierania stosownych umów.
Ze względu na ochronę tajemnicy przedsiębiorstwa przedstawiamy listę tylko tych naszych Klientów, którzy oficjalnie wyrazili zgodę na publikację ich danych na stronie kancelarii.

CERBERUS SECURITY LIMITED Cork, Ireland


PREFABEX Prefabrykaty betonowe Gdańsk


FORGIT Sp. z.o.o. Sopot


TRIPP Sp. z.o.o. Gdańsk


GOODBUD


GECO Energy Sp. z.o.o.


STAN-TECH Tczew


BIURO DORADZTWA GOSPODARCZEGO - INWESTYCJE Sp. z o.o. w Gdańsku


DIGITAL SYSTEMS s.j. w Rumii


POLSKA AGENCJA ROZWOJU w Gdyni


PTSR ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI w Gdańsku


MASZYNY BUDOWLANE TRADE s.c. w Gdańsku


REGIONELNE CENTRUM SERWISOWE GLEBKO SERWIS


STOWARZYSZENIE NA RZECZ MIASTA i GMINY KĘPICE RAZEM DLA KĘPIC


POLSKA AGENCJA ROZWOJU w Gdyni